יוליה

"יוליה" הוא פרוייקט תיאטרוני יהודי –ערבי העוסק במערכת היחסים המורכבים של שני העמים  דרך הפריזמה של יחסי המינים. בלילה רווי מתח ויצרים נקלעים הגיבורים לסדרת מצבים קיצוניים החושפים אותם ,ואותנו הצופים ,אל מטעני החשדנות ,הפחדים ,הדעות הקדומות, המשיכה ,הדחייה ורגעי החסד ההדדיים עד לסיום המפתיע.

המחזה "יוליה" נכתב בעקבות מחזהו המפורסם של המחזאי השבדי אוגוסט סטרינדברג "העלמה יוליה" ("מדמואזל ז'ולי", בכורה בפריס, 1888), שבמרכזו יחסי גבירת אחוזה צעירה ומשרת.
בעיבוד הנוכחי הדרמה מתרחשת בישראל של ימינו - בכפר נופש בבקעת הירדן, שידע ימים טובים יותר, בליל פסח. יוליה היא בתו החורגת ממוצא רוסי של בעל המקום, אלוף משנה אלון חבר. היא נמשכת אל מרואן, נהגו ועושה דברו של האב, המאורס לערין, שאף היא מועסקת במקום כמבשלת ומנקה.
מה שהיה סמוי או אף אסור פורץ בליל פסח, כשהאב נעדר. יוליה, שמסיבותיה שלה נמנעה מלנסוע עם האב נשארת במטבח כפר הנופש עם מרואן וערין תחת המבט המפוכח של ערין ושל מצלמות האבטחה של הכפר, השניים- יוליה ומרואן – חווים תשוקה חסרת רסן לצד מאבק מר וקשה, שמוביל אותם לסיום הרה אסון אך גם לאפשרות של אהבה וחסד.

מאת ישראל המאירי
בימוי: סיני פתר
שחקנים: אורטל אבנעים פרידמן, מוראד חסן, למא טאטור
עיצוב תפאורה- אבנר המאירי
עיצוב מוסיקה- חביב שחאדה 
עיצוב תאורה –יחיאל אורגל
ניהול הפקה- תמנע פתר
צילום תמונה: יונתן שוורץ
עיבוד תמונה: רמי טילמן

משך ההצגה: כשעה ועשר דקות

חזרה לעמוד מופעים >
הזמנת כרטיסים מהירה
הופעה
תאריך
הצטרפות לניוזלטר
עמוד בית אודות חדשות כרטיסים פרס שולמית אלוני הצגות ומופעים תמיכה צור קשר