אורפאוס ביפו 19 - מיצגי שירה

'חמישה עולמות' של חמישה אמנים
כל אחד מהאמנים שיופיעו בו מביא עולם משלו הן בתוכנו והן בצורתו. הם מנוסים בהופעות, רבי כישרון ומעמיקים כל אחד בתחומו.

עדיה גודלבסקי היא אמנית רב ובין תחומית: מלחינה, מאלתרת, זמרת, נגנית נבל, אמנית מיצג במאית ושחקנית. משנת 2002 עדיה פועלת כעצמאית: היא יוצרת ומביימת מיצגים ועבודות לבמה, מלחינה ויוצרת מוזיקה כתובה ומאולתרת; משתתפת כמבצעת ויוצרת בפרויקטים תיאטרליים, מיצגים ומוזיקליים שונים כסולנית ובשיתוף פעולה עם אמנים מתחומים שונים. עבודותיה מוצגות ומושמעות על במות מגוונות בארץ ובעולם  - עדיה תגיש יצירה לטקסט, קול, נבל ואלקטרוניקה.

דניאל עוז הוא משורר, מוזיקאי ועורך בהוצאת "ברחש". ספרו החמישי עדיין בכתובים.
יפתח כדן הוא מוזיקאי יחודי שעוסק באילתור חופשי בגיטרה ואלקטרוניקה.
במופעם המשותף קורא דניאל עוז משיריו ויפתח כדן מלווה אותו בנגינת גיטרה חופשית רוויה באפקטים. התוצאה כורכת את המילה והצליל בדיאלוג קשוב, שמסגיר היכרות וזיקה בין היוצרים. זאת תהיה מוזיקה מאולתרת ההולמת באורח אינטואיטיבי רק את רגע ההופעה על הבמה, מוזיקה ספונטאנית, חד-פעמית.

 סיגל אשל היא אמנית במה, זמרת, משוררת ועורכת ספרותית  -  היא מגישה  תחת הכותרת ״סגול המטפחת״ טקסטים של סבה, אברהם שלונסקי, בפרשנות אישית ומקורית. שפתו המיוחדת של המשורר וצלילי הדיבור והשירה עומדים במרכז המיצג.

עופר שלחין הוא מוזיקאי, שחקן וקריין, נגן, מלחין, מעבד ומפיק מוסיקלי. הוא עוסק  שנים רבות בהלחנה, נגינה, משחק ובימוי בתחום התיאטרון וגם בהנחיה, הקראה והופעות מוסיקליות בהשקות ספרותיות  --  הוא יגיש את המיצג "ציפור...שניה..." - יצירה לקול, נגינה ומשחק הנעים במרחבים שבין המילים.

עורך הערב והמנחה: מרדכי גלדמן 

חזרה לעמוד מופעים >
הזמנת כרטיסים מהירה
הופעה
תאריך
הצטרפות לניוזלטר
עמוד בית אודות חדשות כרטיסים פרס שולמית אלוני הצגות ומופעים תמיכה צור קשר