תמהיל - תאטרון פלייבק ערבי עברי

אתם יושבים עם חברים ומספרים להם משהו שקרה לכם היום. סיפור מבאס, קטע קורע מצחוק, או סתם מחשבה שלא עוזבת אתכם...

אורות, מוזיקה, שחקנים, במה

שחקנים ושחקניות הופכים את הסיפור הזה להצגה קצרה, רגישה ואישית, בליווי מוזיקה חיה, כאן ועכשיו

מה עובר בראש של מי שרואה את הסיפור שלו, חי ונושם, מול העיניים? מה החוויה של כל מי שנמצא סביבו, וצופה יחד איתו במופע מחייו? במופעי תמהיל פלייבק, אנחנו יכולים לספר לכם שעבור כל מי שנמצא בחדר, זוהי חוויה מצחיקה, מרגשת, מרתקת וחד פעמית. וזה עובד רק עם שחקנים ושחקניות מעולים במיוחד.

תמהיל הוא תיאטרון פלייבק, אימפרוביזציה, המורכב משחקניות ושחקנים, ערבים ויהודים המופע מועלה בכל אחת מהשפות, או במקרה הטוב במיוחד – בשתיהן יחד!  בשתיהן יחד?! כן. תופתעו לגלות שאתם מסוגלים להבין שפה שלא ידעתם המנחה של המופע מובילה את הקהל למקומות מעניינים, סיפורים מיוחדים, רגעים ששווה להציץ בהם.

תמהיל הוא מופע של עד כשעה וחצי, מלווה במוזיקה חיה של מוזיקאים מצוינים, הנחיה של במאי תיאטרון מנוסים, בביצוע של שחקני תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה מקצועיים ומעולים במיוחד.

הופעות לקהל הרחב מתקיימות בתיאטרון יפו. ניתן לקיימן גם במקומות אחרים ברחבי הארץ, לפי הזמנה. ניתן להתאים את תכני הערב ומהלכו למטרות שלכם, למאפייני הקהל, הגיל, ההקשר והמכנים המשותפים.

רוצים שנלמד אתכם איך עושים אימפרוביזציה? או תיאטרון פלייבק? שאלו אותנו על הסדנא המעשית של תמהיל. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

צוות אנסמבל תמהיל:

ניהול אומנותי: נועה בוקר.

רכז תחום תרבות ערבית: מוחמד קונדוס.

צוות האנסמבל: סובחי חוסרי, שהיר כבהא, תמר ליבני,  איבבא מונדיר,

מוחמד קונדוס ואייל ראדו. 

מוסיקה: רועי כפרי ומוחמד קונדוס. 

 

 

חזרה לעמוד מופעים >
הזמנת כרטיסים מהירה
הופעה
תאריך
הצטרפות לניוזלטר
עמוד בית אודות חדשות כרטיסים פרס שולמית אלוני הצגות ומופעים תמיכה צור קשר